Hit enter after type your search item

קצת מידע בסיסי על הגולדן רטריבר

/
/
/
39 Views

כלב זה הוא הגזע הרביעי בפופולרי ביותר בארצות הברית, וגם פופולרי ביותר באירופה. מעיל הזהב היפה שלהם ואופיים האנרגטי הופכים אותם לכלב המשפחה המושלם. לכן גם הוכשר לעזור לעיוורים, לאתר סמים ולסייע בחיפוש והצלה, ולכן קיימת התעניינות גבוהה מאוד במידע על גולדן רטריבר.

יצירת הגזע תואמת למעשה את ההתקדמות בטכנולוגיית האקדח. מכיוון שאקדחים היו בשימוש נפוץ לענף הציד במערב אירופה, יהיה קשה יותר למצוא עופות שנורו ממרחקים גדולים יותר ויותר. כך נולד הצורך בגזע חדש של כלב רטריבר.

הראשון של זן חדש זה היה תוצאה של חציית רטריבר מצופה שחור עם ספנייל המים הטוויד שנכחד כעת. ארבעת הגורים שלהם המשיכו להיות מגודלים עם כלבים ספורטיביים יותר, כולל הסתר האירי, כלב הדם בצבע החולי וכלב המים של סנט ג'ון. האיכויות הטובות ביותר נלקחו מכל אחד מהכלבים הללו, וכתוצאה מכך הכלב שאנו מכירים וחוגגים היום.

לכלב הזה יש אישיות נהדרת ואהבה לכל האנשים. זהו כלב שמירה עני בגלל הידידות הבלתי נמנעת של כל מי שהם פוגשים, אבל זה הופך אותם לכלב נהדר שיש לו ילדים בכל הגילאים. מוסר העבודה הנהדר והרצון העצום שלהם לרצות את כל מי שסביבם אומר שהם יכולים לבצע הרבה עבודות שונות. הם מאומנים ומשמשים במשימות חיפוש והצלה של כוחות משטרה בכל רחבי העולם, והם גם כלבים נהדרים לראייה. החזקת כלב זה עבור בן לוויה יוצרת סביבה חיובית לאנשים עם מוגבלויות ועוזרת להם במשימות היומיומיות.

בשל העובדה שכלבים אלה אוהבים כל כך הרבה תשומת לב, הם אינם מיועדים לאנשים שאינם יכולים להקדיש זמן רב לכלבים שלהם. אם אתה עובד הרבה, או מתגורר בדירה, מומלץ לשקול זן אחר. ככלבי ספורט, הם צריכים להתאמן לעתים קרובות כדי לשחרר אנרגיה ומתח. הם אוהבים לרוץ, לשחות ולשחק, ולכן בעליהם צריכים להיות או להיות אנרגטיים כמעט כמוהם!

הם מאוד חכמים ומתאמנים בקלות. אחת הפעילויות האהובות עליהם ביותר היא ללמוד טריקים חדשים. שחקני פריזבי מצוינים, וברור שהם אדונים במשחק אחזור, הם מאוד אוהבים, חכמים, נוחים ומתלהבים בכל מה שהם עושים. הם שמחים להתאמן, לתת להם פעילויות ולשחק איתם. הם נהדרים שיש להם ילדים בגלל אהבתם לפעילות. התשוקה שלהם יוצרת סביבה נהדרת למשפחות ולכל האנשים. כשנותנים להם טיפול ואהבה מתאימים הם משגשגים והופכים להיות שותפים מצוינים.

הגזע חי בדרך כלל בין 10 ל -14 שנים. הם אכן סובלים מבעיות בריאות מסוימות כמו קטרקט, סרטן, אנטרופיון, בעיות בבלוטת התריס, אלרגיות, אפילפסיה ודיספלסיה של מפרק הירך. כמובן שלכל גזע יש סיכונים בריאותיים.

כל עוד אתה מקבל את כלבך ממגדל אמין, הבעיות צריכות להיות מינימליות ואף ניתן להימנע מהן לחלוטין. מגדל טוב יכול להראות לך הסמכה מהקרן האורתופדית לבעלי חיים (המכונה OFA) ומהקרן לרישום עין כלבים (המכונה CERF), להוכיח שההורים של הגור שלך במצב בריאותי טוב, וממזער את הסיכויים לבעיות בריאות גנטיות.

לבריטניה יש מערכת לוודא שכלבים בריאים. קיים מאגר DNA לכל הכלבים הרשומים, וכל המגדלים מוזמנים לעשות זאת. כאשר אתה הולך לבחור כלב בכל מקום, עליך תמיד לשאול שאלות על בריאות הוריו והאם הם רשומים במועדון המלונה.

בסך הכל, רטרי זהב הופכים חיות מחמד ושותפים נהדרים. אם בחרתם היטב את כלבכם ומשקיעים בתבונה בבריאותו, תוכלו להימנע מהרוב המכריע של הבעיות ולקיים מערכת יחסים ארוכה ובריאה מאוד עם כלבכם. זה באמת יכול להקל עליך מאוד – ראה להלן.Source by Estelle Holding

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.hifibug.com All Rights Reserved