Hit enter after type your search item

עופות חורפים – האכלה

/
/
/
15 Views

האכלת ציפורים בחורף עם מתכונים

למשוך את הציפורים החורפות לחצר שלך על ידי להציע להם תזונה מתוקה בזמן מזג אוויר קר. לא רק שתעשו שירות מצוין לציפורים, אלא תלמדו מהצפייה בציפורים הפוקדות את אזור האכילה שלכם. הקמת מזין ציפורים המציע מגוון מזון היא הבחירה הטובה ביותר. כלוב או מזין מושלם לציפורים החורפות. אני יודע, סועט? יאק! אבל זו הבחירה הטובה ביותר לציפורים. אתה עדיין יכול להציע את תערובת זרעי החמניות המסורתית המהווה מקור מצוין למזון בכל ימות השנה, אך שקול לרכוש מזין ושתיה … או להכין משחה משלך לציפורים (ראה מתכונים בתחתית מאמר זה).

החליפות עשויות להכיל פירות יער, חמאת בוטנים, חרקים, שומן, אגוזים, קמח, שיבולת שועל, קמח וכמובן זרעים מכל שילוב – הכל ארוז בתוך עוגה, עץ, כדור או פעמון. תערובות סואט אפילו ימשכו ציפורים שבדרך כלל אוכלות רק חרקים. גושי חוטים, נקרים, זרזירים וחומוסיות אוהבים תערובות סוּט!

אם אתה בוחר מזין מסורתי וזרע לבד, רק וודא שהמזין עמיד בפני מזג אוויר ויכול לתלות היכן שהוא בטוח מפני גשם ושלג.

זהו טיפ טוב לכל סוג של מזין, כולל כלוב או סל.

כמו כן, עדיף למקם מזון במזין המגן על הזרעים מפני גללי ציפורים. כמו כן, אין להפוך את הציפורים לפגיעות לטרפות או לסכנות אחרות על ידי מיקום רשלני של מזין הציפורים או מזין השד.

הידעתם שניתן לתת לציפורים סוגים מסוימים של שאריות או שאריות מטבח? לחמים, מאפים, שומן – ממיסים שומן ומוסיפים את הלחם המיובש או המאפים האחרים ליצירת כדור או עצים משלך. אם אתה משתמש ב- PEANUTBUTTER, הקפד לערבב אותו עם שומנים וזרעים אחרים כדי למנוע חנק.

חשבתם על אמבט ציפורים מחומם בחורף? ציפורים יעריכו גם מים לשתות. ציפורים משתמשות גם בחצץ לעזרת העיכול, לכן שקול שיש לכלוך, חול, פיסות מלח או קליפות ביצים טחונות ליד האמבטיה שלך. עיין במתכוני הסוטי בתחתית מאמר זה.

האם ידעת שכמה מינים שינו את הרגלי החורף והטווח שלהם למעשה בגלל האכלת ציפורים? בצפון מערב האוקיינוס ​​השקט אתה עשוי להבחין ברובינס שנדבק כל השנה. זה בגלל ריבוי המזון. כמו כן, ערב גרוסביקס, קרדינלס ומינים אחרים שינו את הרגלי החורף שלהם באזורים ברחבי ארצות הברית וקנדה.

כעת, יש לקחת בחשבון נושאים אחרים בעת האכלת עופות חורפים. סנאים, חתולים, כלבים ובעלי חיים אחרים הגונבים מזון או הורגים ציפורים. חתולים הורגים יותר ציפורים מכל טורף אך כלבים יכולים גם להיות מסוכנים לציפורים, לכן אל תמקמו את המזין ליד המקום שבו חיות אלה מתרבות או היכן החיות האלה יכולות להסתתר.

וודא כי המזינים קרובים למקומות מסתור טבעיים לציפורים אך לא לבעלי חיים אחרים. מזיני הוכחת סנאים הממוקמים גבוה על מוט האכלה הם בחירה טובה.

אל תניח את המזין קרוב מדי לחלונות, כידוע ציפורים עפות לחלונות ומתאבדות או פוגעות בעצמן. המשך לבדוק את המזין ולחפש בעיות. אם אתה רואה שמתעלמים ממזון או זרע מסוים אז אתה יודע לא להמשיך לכלול אותו.

כאשר תקים מזין (נסה לשמור אותו באותו מקום כדי שציפורים יתרגלו לנסוע אליו) תלמד להכיר את הציפורים הפוקדות את המזין שלך. אם אתה נהנה לצפות בציפורים, שקול להקים מצלמת רשת או לצלם את הציפורים לחלוק עם אחרים.

Pinfeathers Bluebird Suet

מערבבים במעבד מזון או ביד נמרצת:

1/2 כוס חמאת בוטנים

1/2 כוס שומן

2 כוסות קמח תירס

1 כוס קמח

צימוקים קצוצים, דומדמניות, אגוזים, פירות יבשים, קליפת ביצים (בסדר)

(אתה יכול להשתמש בכל המרכיבים האחרונים או כולם)

מניחים בתבנית ומצננים. ניתן לחתוך אותו ולהניח אותו בכלוב או במזין.

הזנת פיניאטרס

1 כוס קיצור ירקות או שומן

• 1 כוס חמאת בוטנים שמנמנה

• 2 כוסות קמח רגיל לא מולבן או מולבן

• 3 כוסות קמח תירס צהוב

ניתן להוסיף אגוזים ופירות קצוצים לבחירתכם. דומדמניות וצימוקים פופולריים.

האכלה נעימה!Source by Heath Bern

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.hifibug.com All Rights Reserved