Hit enter after type your search item

כיצד לעזור לחיית המחמד שלך להתגבר על הפחד מביקור אצל הווטרינר

/
/
/
27 Views

זה לא יוצא דופן למצוא את כלב החתול שלך, או החתול שלך, נבהל ומפחד לבקר את הווטרינר. אחת הדרכים להקל על עצמך ועל הצוות בבית החולים הווטרינרי היא להירגע. למרות שיש עוד הרבה דברים שבעל חיות מחמד יכול לעשות, שינוי גישה הוא ללא ספק אחד הצעדים הראשונים שישפיעו באופן דרמטי על המצב הכללי. הדבר עשוי להיראות מפתיע; עם זאת, חיות המחמד שלנו מותאמות באופן בלתי נתפס לרגשות ולמצבי הרוח שלנו. אם בעל חיות מחמד מתנהג כאילו ביקור אצל הוטרינר הוא הדבר הגרוע ביותר אי פעם, אין זה מפתיע למצוא את פידו או פי פי שרועדים בכפותיהם.

השקפה מאושרת ועליזה מדבקת. בעלי חיים לא רק מרגישים את הלך הרוח הזה, אלא גם הווטרינר! מכל הדברים שיכולים להתפשט במהירות ביחסי אנוש ובעלי חיים, היא גישה חיובית.

עם זאת, זוהי רק ההתחלה. ישנן דרכים אחרות לדכא את החרדה של חיית המחמד שלך מללכת לוטרינר.

ראשית, ננסה להבין מדוע חיית המחמד שלכם עלולה לפחד ללכת לוטרינר.

הסיבות הנפוצות ביותר לכך שחיית המחמד שלכם מפחדת ללכת לוטרינר:

1. אין אינטראקציה חיובית עם הווטרינר וחיית המחמד שלך. במוחו של חיית המחמד שלכם, "הם הולכים למקום, אולי מקבלים זריקות, הפה שלהם נפתח בניגוד לרצונם" וכן הלאה. הווטרינר צריך תמיד ליצור קשרים הדומים עם חיית המחמד שלך באופן שישמור על שניהם בנוח.

2. חיית המחמד שלך מפחידה את הווטרינר. זה אינו יוצא דופן. חיית המחמד חשה זאת וממש "הופכת לבוס". זה נכון במיוחד לגבי כלבים. יש כמה וטרינרים שנבהלים לחלוטין מכמה גזעי כלבים.

3. חיית המחמד שלכם, מכל סיבה שהיא, אינה מסתפקת בווטרינר המסוים הזה. סמכו על האינסטינקטים של חיית המחמד שלכם. חיות מחמד טובות לאסוף רעידות עדינות שבני אדם מפספסים לגמרי. אם חיית המחמד שלך לא אוהבת מישהו, שים לב, יש משהו שהם מנסים להגיד לך.

4. משהו מאוד טראומטי התרחש בעבר במהלך ביקור וטרינר. לבעלי מקלט יש לעתים קרובות חוויות וטרינריות שליליות.

כיצד לעזור לחיית המחמד שלך להתמודד טוב יותר בביקור הווטרינר הבא שלהם:

נסיעות ברכב

עבור חיות מחמד רבות, במיוחד חתולים, טיולי מכוניות הם דבר שמסתיים בצורה הרת אסון, לפחות בעיניהם. אם הפעם היחידה שחיית המחמד שלך נוסעת במכונית היא כשהם הולכים לוטרינר כדי לחטוף מד חום איפשהו שהם מעדיפים שהווטרינר לא יעשה זאת, התוצאה היא זלזול בנסיעות.

פתרון: קח את חיית המחמד שלך לרכיבות לפעמים. כלבים אוהבים לרכוב במכוניות כשהם צופים בעולם עובר או יוצאים לטיול נחמד. חתולים יכולים ליהנות מנסיעה בזמן שאתם מפנקים אותם בפינוקים. זה יגרום לחיית המחמד שלך לחוש פחות מסעות עתידיים.

Carrier Magic

עבור חיות מחמד רבות, נשא הוא אויב קשת. למה? כי בדרך כלל ללכת לוטרינר זה הזמן היחיד שהם נמצאים בו. זה לא יוצא דופן לראות את פלאפי רץ לגבעות כשהמוביל יוצא.

פתרון: השאר את המנשא בחוץ אוהב את זה כחלק מעיצוב הבית שלך. אולי זה לא יתאים לריהוט הארט דקו שלך, ובכל זאת שים אותו במקום שחיית המחמד שלך רואה כל יום, כמו חדר הכביסה. כאשר חיות מחמד מכירות את הנשאים שלהן הן נעשות רגועות יותר כשהגיע הזמן לעלות על הסיפון.

ריחות נעימים

פרומונים סינתטיים מחקים ריחות של בעלי חיים ויוצרים אפקט מרגיע על חיית המחמד שלכם.

פתרון: ניתן לרכוש פרומונים סינתטיים לכלבים וחתולים כאחד. במקרים רבים, הם עוזרים להרגיע חיית מחמד חוששת.

שמור אותם רעבים

קח פינוקים, אך ודא שלחיית המחמד שלך יש תיאבון אליהם. חיית המחמד שלכם תסתדר אם היא תדלג על ארוחה לפני הביקור אצל הווטרינר.

פתרון: הביאו את הפינוק האהוב על חיית המחמד שלכם בביקור הווטרינרי הבא. ודא שזהו הפינוקים המענגים, המפוארים, שהם אוהבים.

תביא את כולם

אם יש לך מספר חיות מחמד, הביא את כולן בכל פעם שאתה מבקר אצל הווטרינר.

פתרון: הביאו פינוקים לכל החבורה והעניקו להם שבחים רבים. הם יראו ללכת לוטרינר כמסיבת חיות מחמד אחת גדולה!

הקש ששבר את גב הגמל

חלק מחיות המחמד פשוט לא מסוגלות להתמודד עם ביקור הווטרינר ודורשות קצת יותר עזרה ממה שבעל אוהב יכול לתת.

פתרון: בקש מהוטרינר לרשום תרופות עדינות נגד חרדה כדי לסייע בהרגעת החרדה של חיית המחמד שלך.

ברור שאולי תזדקק לעזרה של הווטרינר שלך כדי לברר את הפרטים לפני הכנסת חלק מהטקטיקות שהוזכרו לעיל. עם זאת, לא אמור להיות קושי בכך.Source by Jon L Templeton

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.hifibug.com All Rights Reserved