Hit enter after type your search item

כיצד לטפל בחיות המחמד שלך

/
/
/
46 Views

הוספת חבר חדש למשפחה היא תמיד צעד גדול. אנחנו לא מדברים על בן אדם, אם כי אנחנו מדברים על חיות מחמד לזוחלים! החיות המגוונות להפליא האלה יכולות להביא הרבה כיף ואופי לביתכם. תלוי איזה זוחל בבעלותך, ייתכן אפילו שתצטרף אליך באופן קבוע מחוץ למתחם שלו! עם מספיק מחקר, כל אחד יכול להיות בעל זוחלים גדול אבל אפילו ידיעת היסודות יכולה לעזור. אנו הולכים לעבור על כמה מן היסודות של לטאות ובואות במיוחד, אך ניתן ליישם את הטיפים הללו על רוב הזוחלים האחרים.

לא משנה כמה אתה חושב שאתה עשוי לדעת על זוחלים באופן כללי, תמיד מומלץ מאוד לבצע מחקר מקיף על הגזע הספציפי שאתה בוחן. כך, אתה מוכן ותוכל לנהל טוב יותר את כל ההפתעות שעלולות לצוץ כשאתה דואג לחיית המחמד החדשה שלך. להיות מעודכן היטב לגבי חיית המחמד שלך לא רק טוב יותר עבורך, אלא כיצד תוכל להבטיח את חייך הטובים ביותר לחבר החדש שלך.

טיפים לטיפול בלטאות

אפשר לומר כי לטאות הן הזוחלים היחידים בעלי נטייה לברוח, אך באמת, נראה כי לזוחלים באופן כללי יש חשק לזחול, להחליק ולחפור מתוך המתחם המיועד להם. עם זאת, תרצה לאבטח את בית הגידול של הלטאה שלך. ישנן אפשרויות רבות למארזים, כולל אקווריומים, כלובי פלסטיק וכלובי תיל. רק היה בטוח כי זה שאתה בוחר יכול לספק את הטמפרטורות הנדרשות. תרצה לתת לזוחל שלך טמפרטורות קרות וחמות כאחד מכיוון שהם אוהבים להשתזף ומספיק מקום לטפס.

טיפים לטיפול טוב

בעלות על בואה זה נהדר! הם ידועים בטבעם הצייתני והם נוחים אך יכולים להיות אתגר לא מבוטל למתחילים. כאשר אתה חוקר יותר על בואה למכירה, שקול את הגודל שאליו הם יכולים להגיע. ניתן להחזיק בואה במתחם, אך כפי שרוב הזוחלים עושים, הם אוהבים להימלט ותצטרך להיות מסוגל להתמודד עם זה בביטחון. עליכם גם לשים לב שהתזונה שלהם מורכבת מאכילה גדולה יותר. אפילו עם השובבות שהם יכולים להיכנס אליהן והתזונה הגדולה יותר שלהן, boas morphs הופכים את הזוחל הזה לפופולרי להפליא.

Boa Morphs ולטאות פופולריות למכירה

האם יש לך לטאה או בואה מסוימים בחשבון? אתה יכול למצוא כל מיני לטאות בחנות זוחלים, וכאשר מורפי הבואה הופכים יותר ויותר אינסופיים באפשרויות, זה להבין אם אתה מרגיש המום. תן לנו לעזור לך לצמצם את האפשרויות שלך. להלן מספר מורפים ולטאות פופולריות למכירה.

שממיות מהוות תוספת נהדרת לכל מי שמתעניין בזוחלים סקרנים. הם מגיעים בצבעים שונים וקלים יחסית לטיפול בהם. שממיות נמר, כמו שממית הנמר האלבינו, ניתן לאכסן קהילתית כשיש זכר אחד בלבד ודורש הרבה מים. דרקונים מזוקנים הם בחירה מצוינת נוספת אם אתם מחפשים לטאה משעשעת למכירה. האישיות והמחוות הידידותיות שלהם ינצחו אותך.

בואה החול הקנייתית היא כנראה ההימור הטוב ביותר שלכם אם מעולם לא הייתה בבעלותכם בואה. הם בגודל יותר הניתן לניהול ומציגים את התנהגות הבואה הרגילה של רוגע ופסיבי. בגלל הגודל הקטן יותר, הם תופסים פחות מקום בתוך מארז, כך שהם נוחים אם יש לך מקום מינימלי.

היכן ניתן לרכוש לטאות באינטרנט ובואות למכירה?

מוכרי זוחלים מהימנים בנו קהילה ורשת המספקת חיות איכותיות. תמיד עדיף לרכוש לטאות באינטרנט ממוכרים מבוססים שיש להם מוניטין של העברת הזוחלים בריאים ושלמים. אם אינכם יכולים להחליט על בחירת הבואות שלכם, זכרו את הסוג המתאים ביותר לאורח החיים שלכם והתכוננו אליו.

טיפול בזוחל שלך הוא לא רק ההתקנה הראשונית הנכונה. אתה גם צריך לשמור על הטיפול ולשים לב לזוחל שלך באופן קבוע. הפוך את הטיפול המיטבי להחלטה מודעת והזוחל שלך ישגשג.Source by Amir Soleymani

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.hifibug.com All Rights Reserved