Hit enter after type your search item

טיפים לארגון החיים עם חיות מחמד מרובות

/
/
/
33 Views

משפחה עם הרבה חברים פרוותיים היא באמת מקום משמים עם הרבה הנאה כל יום. עם זאת, זה מגיע – אחריות גדולה יותר, מכיוון שמשפחת חיות המחמד דורשת טיפול רב ומאמצים לשמור על כולם בכושר ותקין, תוך שמירה על רווחתם הכללית. בין אם עליכם לדאוג לשני חתלתולים או להקת ארבעה כלבים או למשק שלם, עליכם לדאוג לכל דבר חיוני, החל במזון, תרופות מונעות וארגוני אשפה למיטות וצעצועים.

להלן מספר טיפים המסייעים לך באופן מלא בארגון פעילויות היומיום שלך לטיפול במספר חיות מחמד. בעקבות העצות, אתה בהחלט יכול לקבל זמן לעצמך יחד עם זמן משחק איכותי עם חברך הפרוותי.

קבע מיטות מרובות

החזקת מספר חיות מחמד בבית פירושה מקום מיוחד לספק הכל לתנומה. קבל מיטות לכל חיית מחמד בבית שלך. מיטה מרובה לא תמנע את חיות המחמד לשכב או לקפוץ על ספות.

הגן על רהיטים

חשוב לכסות את הרהיטים שלך. סביר להניח שערות קטנות של כלבים או חתולים נדבקות בקלות ברהיטים. כסו אותם בשמיכות צמר וזרקו על שולחנות, כיסאות וספות כדי לשמור על שיער חיות המחמד למינימום. בנוסף, כשמדובר במכונית שלך, כדאי לכסות את המושב על מנת להרחיק את הבוץ למקרה שהכלב שלך בוודאי הביא אותו מפארק הכלבים.

שמור מזון בכלי אטום באוויר

חיות מחמד שונות פירושן דרישות שונות של סוגי מזון שונים. כדי לזהות בקלות את המזון, עדיף לסמן את פחי הפלסטיק לסוגי מזון שונים. הקפד לאחסן אותם במזווה או במדף דלפק מטבח. הרחק אותו ממקום לח ולבדוק שהוא אינו נגיש לחברך הפרוותי או לילדים שלך. ודא שאתה שומר על מקום האכלה מאורגן היטב וללא בלגן. כדי להימנע ממריבות בין חיות המחמד שלך, שמור על לוח הזנה.

מיקומי הזנה נפרדים

אתה טועה אם אתה חושב שאין צורך במקומות האכלה נפרדים עבור חיות המחמד המרובות שלך. זה כדי להימנע מעוינות מזון מכיוון שכלבים וחתולים הם די טריטוריאליים, לכן נסו להאכיל חיות מחמד בחדרים שונים. חלק מחיות המחמד עשויות להסתדר היטב, אך אם נראה שיש מתח כלשהו, ​​מוטב להאכיל אותן במקומות נפרדים. זה עוזר למנוע תאונות לא רצויות.

שמור תיקייה לרישומי חיות מחמד

אל תבלבלו את הרשומות הרפואיות של חיות המחמד שלכם. ארגן רשומות בריאות של חיות מחמד שונות, כולל ביקורי וטרינרים, מסמכי אימוץ, כרטיסי חיסון, רישום מיקרו שבבים, רישיונות ופוליסות ביטוח לחיות מחמד בתיקיות שונות עבור חיות מחמד שונות. זה יהיה די מועיל במקרה חירום.

ספק ארגז המלטה לכל חתול

חתולים נוטים יותר מדי לניקיון. הם בררנים מדי בנוגע לקופסאות אשפה נקיות. ספק לכל אחד מחתולך ארגז אשפה נפרד, שבטוח יעריך אותו. אם אתה רוצה שכולם ישתמשו בקופסת אש, עדיף לספק לכל אחד מהם נפרד.

הצטייד בערכת עזרה ראשונה

תמיד יש את ערכת העזרה הראשונה של חיית המחמד שלך בהישג יד. עם כל כך הרבה חיות מחמד בבית, יכולות להיות תאונות לפעמים. מתן עזרה ראשונה יקצץ במידה רבה את חשבונות הווטרינר. הדברים החשובים שקופסת העזרה הראשונה של חיית המחמד שלך צריכה לכלול הם גזה בגדלים שונים; מספריים; סרט עזרה ראשונה; חיטוי פצעים; משחה אנטיביוטית; פתרון לשטוף עיניים; מי חמצן; כדורי צמר גפן או ספוגיות; תרסיס קורטיזון או שמנת; מד חום.

טיפולים מונעים טפיליים

בית עם מספר חיות מחמד פירושו שיש סיכוי עצום להתפשטות מחלות עקב פרעושים, קרציות או תולעים מחיה אחת לאחרת. טיפול חסר בהתפרצויות פרעושים וקרציות או מניעת תולעת לב עבור כמה מהם אינו מועיל שכן בהדרגה גם הם יידבקו על ידי החיות הנגועות, ומעגל ההדבקות החוזר ונמשך. טיפול בכל חיות המחמד במשק הבית יפרסם את התרחשותם של זיהומים טפיליים.

מספר חיות מחמד פירושו לקיחת אחריות שונות ומתן הטיפול הטוב ביותר. שמור תמיד מלאי של תרופות חיוניות כולל טיפולים מונעים יחד עם מזון מתאים ותוספי תזונה. זה מבטיח בריאות ואושר רב למשפחת בני האדם הגדולה ולבני ארבע רגליים.Source by Eugene Hix

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.hifibug.com All Rights Reserved