Hit enter after type your search item

חתולים סיביריים – המיתוס של החתול ללא אלרגיה

/
/
/
17 Views

חתולים סיביריים כונו היפואלרגניים. מבחינתי זה נכון. ההגדרה של היפואלרגני נמוכה יותר באלרגנים, לא נטולת אלרגיה. כל חתול שונה כמו כל אדם ואדם. יש לנו כאן 5 חתולי רבייה בסיבירי קינגס צ'ויס ואחד סירוס פלוס גורי חתולים. אני מאוד אלרגי (כוורות, אסטמה, אלרגיה וכו '), עם בדיקת האלרגולוגים להוכיח זאת. אני יכול לחיות עם 2, אין בעיות. כל כך הרבה, אני צריך קצת תרופות קלות. אני רוחץ אותם כל 2 – 4 שבועות – אפשר לרחוץ סיביר ולמעשה רבים נהנים מהמים, זה מסיר כל כמות קטנה של פל d1 ואחרי שאני תמיד מתפנק על ידי טמון הפנים שלי בפרווה הנקייה והיבשה שלהם. בבית שלי, אין לי וילונות רק תריסים ושטיחים זורקים בלבד. אני גם לא נותן לחתולים לישון בחדר השינה האישי שלי, כדי ליצור אזור חופשי. לבסוף, אני מקצה חובת הזבל לאחרים ויש לי קופסאות אש נקיות עצמיות למקרה שאעשה זאת בסופו של דבר. עם כל זה, אני מסתדר מצוין. באופן זמני, עד לגורי החתולים – יש לנו 10. אני כרגע יושב כאן בסדר ומקליד זאת, באביב לא פחות, לא מנקר את עיני כאילו הייתי בבית של מישהו עם חתול בית אחד בלבד. כל אדם וחתול שונים. אני אמנם מגרד קלות כאשר טופר של חתלתול מנקב אותי, אבל הם צעירים מאוד ומכוסים ברוק של אמא. רק נגיעה של קרם בנאדריל וזה נעלם.

שואבים אדים, רחצו אותם והשקיעו בסיביר גזעי אמיתי – לא חתול מחסה. למען האמת, ספק רב אם סיביר גזעני נמצא במקלטים. אם אתה מוכן ליטול תרופות מדי פעם ו/או קרם בנאדריל לשריטות (בהנחה שאתה אלרגי מאוד כמוני) כדאי שתעשה טוב. לקוחות עם אלרגיות פחותות אומרים לי שאין להם שום סימפטומים. כפי שאמרתי, כל החתולים והאנשים שונים. אנו מגדלים סיביר מסורתי בלבד. ההבדל בין מסורתי ל"לא "הוא שלאחרים יש גן של נקודת צבע. הם קיבלו את זה אי שם ברקע שלהם על ידי מעבר לסיאמית. אלה, אני נרתע מאחר ואיני רוצה להוסיף רמת אלרגיה פוטנציאלית למה שהוא כבר זן מדהים. הם נקראו Nevas, Neva Masquerade, Color Point Siberians, CP או אפילו Lynx – כולם זהים. חלק מהסובלים מאלרגיה גם טוענים שהם מסתדרים טוב עם הנבאס, אבל מבחינתי זה לא שווה את הסיכון. אתה תכיר אותם מיד על פי צבעם הלבן וסימוניהם בסגנון סיאמי. הסיביר המסורתי מגיע בכל צבע טאבי ומוצקים רבים. קינמון, לילך וחום הם הצבעים היחידים שאינם מותרים. הסיבה לכך היא ששוב הוא הופק באמצעות הצלבות חוץ. הם אינם צבעים מסורתיים טבעיים עבור סיביר.

יש לי אנשים ששואלים אותי לגבי בדיקות Fel d1. זו לא דרך מצוינת לבחור את הסיבירי שלך. מתקן הבדיקות יגיד לך שיש להם מרווח שגיאות של 50% במבחנים מושלמים. אחוז הכישלון הזה למעשה עולה עם כל השגיאות באוסף. זה הופך את המבחן לחסר ערך. זה גם מאוד יקר. מגדלים מציעים למספרים אלה יותר לרצות את הציבור מאשר מכל ערך אמיתי. גם בדיקות פרווה אינן מועילות מכיוון שהמגדל יכול היה לרחוץ את החתול ראשון. הרחצה עם החודש שלפני מבטלת את הבדיקה. ייתכן שחתול אחר ליקק את חתול הניסוי המעביר רוק עם Fel d1. אז איך זה מסתכם? ובכן, שום דבר אינו נקי מאלרגיה. לאחרונה גילו שאנשים יכולים להיות אלרגיים לאוויר קר. אז להגיד ללא אלרגיה זה לשקר. עם זאת, כפי שאמרתי היפואלרגני פירושו ירידה באלרגנים. כן, סיביר יכול להיות היפואלרגני. אפילו חולה באלרגיה כמוני יכול לחיות באושר עם חתול משלהם. עליך להיות מוכן לבצע את עבודת הרגליים כדי לחקור את סדרת הבחירות שלך, לשלם את העמלות הנדרשות בגידול חיית נס כזו ולנקוט באמצעי זהירות לניקיון בכדי שתוכל לחיות חיים מאושרים וארוכים עם חיית מחמד נפלאת שחיה לעתים קרובות 20 שנה האחרונות. אם תמיד רצית חתול – זוהי רצונך היקר ביותר והיית מוכן ואחראי, אז אני מציע לך לבדוק את הגזע. יכול להיות שזה בדיוק מה שתמיד רצית.Source by Rhonda King

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.hifibug.com All Rights Reserved