Hit enter after type your search item

האם אתה שומר את הציפורים וחיות המחמד האחרות שלך ביחד?

/
/
/
66 Views

כאשר הטבע יצר מגוון של אורגניזמים, הוא קבע כללים משלו לטורפים וטרפים. למרות ששני מרכיבי הטבע הללו יכולים להתקיים במקביל בסביבה אחת, יש להם כמה תכונות ספציפיות שבעזרתן הם יכולים לשרוד אחד נגד השני.

למשל, הטורפים תלויים בטרפים לאוכל שלהם וגם לטרפים יש הזדמנויות נאותות להגן על עצמם.

הצרות מתעוררות רק כאשר האלמנטים החכמים ביותר של הטבע- בני האדם מעוררים הפרעות בעבודת התהליכים הטבעיים.

אחד הסיטואציות הדומות מתעורר כאשר אתה בוחר לשמור מספר חיות מחמד יחד, ומתוכו קונים הציפורים היפות כגון תוכים לחיות עם כלבים וחתולים.

יכול להיות שהשתמשת בכל הטיפים לטיפוח חיות מחמד כדי להפוך את בני זוגך הפרוותיים, בעלי ארבע הרגליים, לעדינים באופיים, אך עצם המראה של טרף עלול לגרום להם להיות אכזריים. וזה במידה שהם עלולים בסופו של דבר להרוג ולאכול את ציפור המחמד המתוקה שלך.

אולי ראית את החתולים שלך צדים ציפורים על עצים בגינה, וכלביך רודפים אחריהם באחו, כדי לתפוס אותם. במצב כזה, האם תוכל לדמיין אי פעם ששתי חיות מחמד בעלות אופי מנוגד בדיוק יכולות להתקיים זו בזו? הבה נבחן יותר את נקודת המבט לעיל.

ציפורים וחיות מחמד אחרות בבית:

לאנשים יש אפשרויות לבחור בין סוגים שונים של תוכים, יונים, מינה, ינשופים, זמיר וזנבים וכו 'כדי להשאיר אותם בבית בכלובים. רוב אלה צבעוניים במיוחד ונעימים לצפייה. הכל מתנהל כשורה עד שתחליטו לקבל עוד חיית מחמד בדמות כלב או חתול, או להיפך תוך חיית מחמד בעלת ארבע רגליים תחילה.

למרות שזו ממש לא עבירה לשמור על ציפורי הכלב, הכלבים והחתולים יחד, עדיף תמיד להיות בטוח ושלם עם הטורפים והטרפים המתקיימים במקביל במקום אחד- הבית המתוק הביתי שלך.

פעולות טורפות של חיות המחמד שלך בעלות רגליים:

זה מאוד ברור ואולי צפית באין ספור סרטי אנימציה בימיך הצעירים. המפורסם ביותר היה הקריקטורה של לוני טונס, שם חתול סילבסטר הערמומי תקף את הציפור הקטנה אך האמיצה של טוויטי. אף שמעולם לא הצליח להגשים את כוונותיו, המציאות יכולה להיות מובחנת לחלוטין.

ברגע הראשון, כל מה שחיית המחמד שלך (ככל הנראה החתולים) היו מגיעים אליו הוא בשרה העסיסי של הציפור שיכול לספק את בטנם. אבל איך אתה מבחין בתנאים כאלה אצל חיות המחמד שלך?

ובכן, אתה יכול לראות תנאים כגון הגוף של חיית המחמד שלך דומם לחלוטין ועיניה תקועות בכלוב הציפור. הפה יכול להיות סגור בחוזקה או שלשונו של בעל החיים מריח מרוב עונג. יהיו לו אוזניים זקופות לחלוטין וגם הזנב יהיה נוקשה, עומד זקוף. כאשר כלבכם או חתולכם מתמקד יותר מדי בציפור חיית המחמד שלכם, זה סימן של זהירות שיש לשים לב אליה.

הפעולות הטורפות יכולות להתרחש כמעט בקריצת עין, אך הצעדים הקודמים נמדדים ומחושבים בצורה עצומה. אלה הם אותות האזהרה כדי שתתכוננו ושתקו את חיית המחמד שלכם בכדי להתנתק מהתקיפה.

גם אם קשרתם את כלבכם בצורה מאובטחת, הוא יכול לנסות להתנתק על ידי משיכת הרצועה או נביחות רציפה. כמובן, לעתים רחוקות החתולים נשמרים ברצועה ולכן יש להם סיכויים טובים יותר לתקוף את ציפורי חיית המחמד שלכם.

אם אתה מוצא מצב כזה גם בבית שלך, הציע להרגיע את חיות המחמד שלך בעזרת הוראות וטפיחות. ניתן להציע לחיות המחמד גם פינוקים כתגמול לדעת שלהיות במחווה ידידותית משתלם יותר מאשר לנסות לתקוף את בן הזוג החלש.

אם אינך מצליח לשלוט במריבה בין חיות המחמד הפרוותיות והכונפות שלך, סביר להניח שתצטרך ייעוץ של מומחה להתנהגות בעלי חיים. האדם יכול להציע לך את ההנחיה המדויקת לגבי התנאים שלך, כיצד תוכל להפוך את קטטתו למחווה ידידותית יותר.

אמצעי זהירות בזמן שחיות המחמד הפרוותיות והכונפות שלכם מתקיימות בד בבד:

למרות שאתה רוצה להעלות רעיון כזה, עליך להיזהר מכמה נקודות ספציפיות שהן כדלקמן:

· שמור על קשר עם חיות המחמד: אם אתה חושב שהשיטה הטובה ביותר למנוע מהתקיפה של ציפור חיית המחמד שלך על ידי החתול או הכלב שלך היא להפריד ביניהם לחלוטין, אתה יכול לטעות לחלוטין. בעוד שהציפורים שבעלותך אוהבות להיות חברתיות, גם הכלבים והחתולים יכולים לפתח תחושת חיבה כשהם רואים את חיית המחמד השנייה מדי יום. עם זאת, עליך לתרגל זאת כאשר מרחק כלשהו נשמר ביעילות. ציפורים צריכות להישמר בכלוב יציב, שניתן לתלות אותו במקום מאובטח. וודא שהוא גדול וחזק מספיק כדי להתנגד להתקפות של חיית המחמד החזקה יותר.

· להבטיח את בטיחות הציפורים: הכלוב שבו הציפור שלך מוחזקת צריך להישמר במקום שהוא מקשה על חיית המחמד השנייה לתקוף. הקפד לתלות אותו היטב כך שלא ייפול על ידי דפיקות.

לא תמיד ברור שהכלבים והחתולים יתקפו את ציפורי המחמד שלכם למראהם בלבד. עם זאת, תמיד יש להבטיח אמצעי בטיחות נאותים. רוב הציפורים שנשארות בכלוב או נפתחות עם חיות המחמד הידידותיות האחרות, עלולות להיפצע במשחק שלהן בגלל הציפורניים החדות והשיניים של חיות המחמד בעלות ארבע הרגליים. הקפד למנוע תנאים כאלו שיכולים להתגלות כמגעילים.

· אל תשאירו את חיות המחמד ללא השגחה ביחד: אם אתה נוטה לשכוח את חוקי הטבע ומגיע למסקנה שחיות המחמד שלך בעלות אופי פיתחו מספיק קשר כדי לאסור כל סכנה, תוכל לחזור בתשובה על החלטתך באופן דרסטי. הציפורים שמשחקות פתוח עם כלבים וחתולים עלולות להפוך מעצבנות בכל מקרה וזאת מסיבה לא ספציפית. אם החתולים או הכלבים מוצאים מספיק סיבות לעשות זאת, הם תמיד יכולים לתקוף את ציפורי חיית המחמד שלכם, לא משנה כמה ידידותיות היו בעבר.

· צעצועים לחיות מחמד: אם יש לכם חיות מחמד פרוותיות בבית, לפני שאתם מביאים ציפור לחברה שלהם, תוכלו להציע לכלבים ולחתולים שלכם כמה צעצועים ממולאים בצורת ציפורים ולראות כיצד הם מגיבים אליהם. אין זה מפתיע שחיות המחמד עלולות להפוך לאגרסיביות בעזרת הציפורניים והציפורניים על הצעצועים. זוהי אחריותו של בעל החיות להרגיע חיית מחמד תוקפנית ולהפוך אותה לידידותית יותר כלפי צעצועיה. אם הכלב או החתול נוטים לתפוס את ציפור הצעצוע בפיו, תוכל לאסור עליהם את התהליך על ידי הצעת פינוקים. באופן זה, למצטרף החדש בבית שלך יהיו פחות סיכויים להתקבל בברכה עם התקפה מגעילה.

להיפך:

זה באמת מאוד לא מובן מאליו לחשוב אבל כשיש לך זן כלב או חתול קטן והציפור דומה לו בגודלו, כל אופי ביישן של חיית המחמד הפרוותית שלך עלול לגרום לבן זוגך המכונף לתקוף אותו.

גם לציפורים יש מסמרים ומקור חד, שבעזרתן הן עלולות לגרום נזק רב. זה יכול להיות אפשרי גם כשאתה מביא צעיר חדש של חיית מחמד פרוותית במגע עם הציפור הקיימת שלך בבית.

במקרה כזה, תידרש לשמור על חיית המחמד הביישנית שלך בבטחה ובמקום מאובטח. הציעו להם סביבה מוגנת למקום בו הציפורים לעולם לא יכלו להיכנס.

אף על פי שחיות המחמד יכולות להפוך לידידותיות בעתיד, תידרש לוודא שתהליך ההיכרות מתנהל כשורה, ללא כל זעם מכל צד.

כאשר חיות המחמד שלך נפגעות:

בדיוק כפי שהזכרנו קודם לכן, תאונות עלולות להתרחש בכל מקרה ודומה לחיות המחמד שלכם. בין אם הם ידידותיים ובין אם לאו, הם עלולים לפגוע אחד בשני בחימוש הטבעי שיש להם.

גם בזה, הסיכויים גדולים תמיד שהציפורים שלך ייפצעו. אם זה קורה, בצע הפניה מיידית לווטרינר. העקיצות משיניהם של חתולים וכלבים או התקפות הטופר שלהם עלולות להיות קטלניות לציפור ולכן הן דורשות טיפול רפואי מיידי.

הווטרינרים היו מאבחנים אותם לחלוטין בשל כל השלכות רעילות ומציעים טיפולים בצורה של תחבושות ותרופות. תידרש לעקוב אחר לוחות הזמנים של הווטרינר ולהציע תרופות בזמן להחלמתו המהירה של חיית המחמד שלך.

במקרים מנוגדים, הציפורים יכולות להציע נגיסה מגעילה לחיות המחמד הפרוותיות עם מקורן ונוטות לפגוע בעינן בעזרת ציפורניהן החדות. גם מצב זה דורש טיפול רפואי מיידי ויכול לגרום להפרעות רבות בגוף חיות המחמד.

גם כאן, הווטרינרים יציעו את הטיפול המתאים, אך בסיוע בעל החיות בכדי להבטיח החלמה בריאה שלהם באמצעים מתאימים.

החזקת חיות מחמד מכונפות (ציפורים) וחיות מחמד פרוותיות (כלבים או חתולים) יכולות תמיד להיות עניין של סיכוי עם התוצאה שלה. אתם עשויים לצפות או לא לצפות שהם יתנהגו באגרסיביות זה כלפי זה, אך הקפדה על אמצעי הבטיחות ואמצעי הזהירות היא תמיד הכרחית עם מושג כזה.Source by Vaibhav Srivastava

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.hifibug.com All Rights Reserved