Hit enter after type your search item

ביתא

/
/
/
48 Views

אז, אתה מעוניין לקנות דג בטה או דג טרופי אחר? מה גורם לך להתחשב בבטה?

האם אתה קונה את הבטא פשוט כי אתה רואה אותם בקערות קטנטנות ועגולות ואתה חושב שזה נראה כמו דג שקל לקחת הביתה לחיית מחמד?

אם זו הסיבה היחידה, הייתי רוצה שתעצור ברגע זה ותשקול מחדש את בחירת חיות המחמד שלך. בעוד שלרוב חנויות לחיות המחמד יש את הבטה בקערה זעירה, במציאות, רוב בטות כנראה יאהבו דיור גדול יותר. אחרי הכל, האם אתה רוצה להיתקע בקערה קטנה שבה אתה יכול לגעת בקירות כמעט מכל מקום שאתה נמצא בקערה? האם היית רוצה להיות כלוא במקום כה קטן גם אם היה לך מים לשחות בו?

תסתכל על הסביבה הטבעית של כל דג; תסתכל טוב. סביר להניח שמעולם לא ראית דג שנולד או גדל או חי כל חייו בקערת בטה זעירה, למעט בחנויות לחיות המחמד.

הסיבה שהם נמצאים בקערות האלה היא מכיוון שהם לא יכולים להכניס את הבטא עם דגים אחרים מסוימים, במיוחד לא סוג הדג שלהם, הזכר בטה. הם מכונים "הדג הלוחם הסיאמי" וזה אמור לתת לך מושג לגבי אישיותו של דג כזה.

אז בואו נודה בזה. הסיבה האמיתית שכל אותם דגים נמצאים בקערות קטנטנות היא מכיוון שזו הדרך הזולה ביותר בה מאגרי הדגים יכולים לשמור את הדגים. אין מסננים, ואין מחסניות סינון לרכישה כשאתה משתמש בקערה זעירה כמכל דגים. החנות רוצה שתאמינו שאכפת הדגים הזו בבטה היא פשוטה, קלה ולא יקרה.

אם חנויות החיות היו נאלצות לתת דיור ראוי לדגי בטה, הן היו צריכות לתת לכל בטה מיכל דגים של עשרה או עשרים גלון. זה יהיה יקר מדי, ולכן כל החנויות מאכלסות את דגי הבטה בקערות זכוכית זעירות שהן חסכוניות לחנויות.

באופן אישי, היה לי בטא במיכל דגים של עשרה ליטרים ושהבטה הייתה הדג המאושר ביותר אי פעם .. אז, היו מוכנים, והיו נחמדים לבטא שלכם. תן לבטה שלך מרחב מחיה גדול יותר. אתה יכול לשים שם כמה צמחים וכמה קישוטים קטנים ואתה מוכן לסביבה של בטה החדשה שלך.

בזמן שאתה בספרייה, אסוף כמה ספרים על דגים טרופיים וקח ספר על בטאס אך קרא בזהירות. הספר יגיד לך כיצד לטפל בבטה. הוא יגיד לך היכן לאתר ציוד בטא ובטה.

הצעה נוספת:

לפני שאתם רוכשים את בטא שלכם, או לפני שאתם רוכשים דגים בכלל, עשו את הדבר החכם ורכשו כל מה שאתם צריכים לדג עוד לפני שאתם מסתכלים על דגים. הרעיון הוא שההתקנה תתאים לגמרי למקום שבו תשמרו אותו בבית או במשרד. הגדר את המיכל, המים, המסנן וכל הדברים הדקורטיביים שאתה רוצה בתוך המיכל, ולאחר מכן תן למסנן לפעול במשך יום או יומיים לפני שאתה הולך לרכוש את הדג.

שקול להכניס כמה צמחים חיים מלבד הצמחים הפלסטיים שאולי בחרת. ערבוב של צמחים חיים ופלסטיק באקווריום יכול לתת לו מראה מעניין ביותר.

שקול לקנות פילטר גדול מהנדרש, רק בגלל. ברוב הפעמים אנשים מחפשים מערכים קטנים וזולים לדגים.

אישית, לעצמי, תמיד בחרתי רק קצת יותר גדול. אתה פשוט לא יודע. אין ספק שאתה מתחיל עם דג אחד אבל חודשים מעכשיו או שנה מהיום, אולי תהיה לך קהילה שלמה של דגים שחיים באותו טנק. אם אתה חושב גדול יותר בהתחלה, זה חוסך לך זמן, צרות וכסף בהמשך התקדמות התחביב שלך.

דיור?

בצע את המחקר שלך אם אתה שוקל לגדל דגים. גלה אילו דגים ידידותיים ואילו תוקפניים למדי. היה יותר מתחביב אחד שהביא הביתה דג טורף רק כדי למצוא את הדגים האחרים שלו מתים אחרי יום בערך.

ואז יש את הדגים האלה שפשוט אוהבים לנשנש אחד את השני. חלק מזני דג המלאך לפעמים יכרסמו את הסנפירים של דגי אנג'ל אחרים. והם ינשנשו וינשנשו עד שלא יוכלו יותר לנשנש. אז אתה יכול לעשות הרבה מחקר על דג המלאך לפני שאתה קונה אותם.

אם אתה רוצה לגדל דגים ואתה התחלה אמיתית, הגאפי עשוי להיות הדג המושלם בשבילך להתחיל איתו. אך זכור כי גופי גדול יותר ינסה ככל הנראה לאכול את כל התינוקות, אז הכן מיכל נפרד לדג התינוק או קנה את אחד מאותם חלקיקי מחלק עבור הטנק שלך ותוכל לחלק כמעט כל טנק לשני טנקים נפרדים. אם תסתכל בחנויות לחיות מחמד הדגים או באקווריומים, תראה שהם יוצרים גם מיכלי צד קטנים שתלויים מעל צמרות האקווריומים הגדולים. הם יתפסו את הדגים, אבל הם בתוך המיכל הקטן יותר ואז יישאו את הטנק לרשם כדי שתוכל לקנות את הדג שלך. לכן, ישנן אפשרויות רבות כאשר אתם חושבים לקנות או לגדל דגים.

מזון?

קנה את המזונות המומלצים. ואם אתה יכול למצוא מותג ללא סלסולים שגם יעבוד.

אולי אתה לא רוצה לעשות את זה אבל אני אחלוק לך סוד. אכן נגמר לי האוכל לדגים יום אחד, מזמן, בחורף ולא גרתי ליד חנות לחיות מחמד. ניגשתי לארון והוצאתי את קופסת צ'יריוס והמשכתי למעוך את הצ'ריוס לדגנים דקים. כן, כן האכלתי את זה לדגים והם אכלו ככה במשך עשרה ימים או יותר, עד שלבסוף הצלחתי לקנות מזון לדגים. כן הם שרדו!

יש דגים שאוהבים אוכל חי. וחנויות החיות ימכרו מזון חי לזוחלים ולכמה דגים. לרוב יש להם תמיד מיכל האכלה, מיכל ענק, שיש בו דגים מזינים. אם יש לך דג ענק כמו דג אוסקר, הדג הזה לפעמים בגודל של 12 סנטימטרים, יכול ויכול לאכול דגים. אני לא מציע לך להאכיל דגים כלשהם לדג אחר. אני רק משתף כאן רעיונות.

עשה רק מה שבריא ובטוח לדג שלך. קרא, קרא, קרא ועשה מחקר על נושאים של דגים, מחלות דגים ונושאים אחרים הקשורים למים.

זו השורה התחתונה, ידע הוא כוח וידע של תעשיית הדגים, ושל הפרטים על האופן שבו דגים חיים ומתרבים, הוא דבר נפלא כאשר אתה מוכן לקפוץ באמת לתחביב האקווריום שלך.Source by Lin Perry

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.hifibug.com All Rights Reserved